Від щирого серця вітаю з Днем Незалежності України!
Саме за нашу незалежність сьогодні борються та віддають життя наші герої сучасності, які тримають оборону та дають відсіч окупантам, відстоюючи наші кордони, історію, мову, культуру, свободу і незалежність, проявляють небачену мужність та героїзм.
Дорогі земляки! Від щирого серця бажаю всім міцного здоров’я, добра та достатку, щедрої долі та наснаги. Зичу кожній родині благополуччя і процвітання, здійснення мрій та сподівань. Нехай у нашій Україні якнайшвидше запанує мир та спокій.
Україна вистоїть. Україна переможе.
Слава Україні!
З повагою,
Голова Синельниківської районної ради Костянтин Кравченко